Egmont BING KOCHA FLOPA

Bing kocha Flopa

Najlepsi przyjaciele. Kochanie Flopa... to wielka rzecz! :) Ta przesympatyczna książeczka pokaże dzieciom, że ich opiekunowie to także ich najlepsi przyjaciele, których nie sposób nie kochać za wszystko, co dla nas robią. A robią oni dla nas mnóstwo - przekonajmy się, co konkretnie :) Flop zawsze pociesza Binga, bawi się razem z nim, czyta mu do snu, słucha jak Bing robi dla niego to samo, uczy go świata, odwagi, wiary w siebie - czyż można kogoś takiego nie kochać? :) Flop jest nie tylko opiekunem Binga, ale także jego najlepszym przyjacielem, Króliczek Bing to przesympatyczna postać, która spodoba się niejednemu maluchowi :) Opowieści z tej serii są pełne humoru, uśmiechu i pokazywania codzienności w każdej jej odsłonie tak, że staje się ona zrozumiała i ciekawa dla dziecka. Takich historyjek nigdy nie jest zbyt wiele! Jako propozycja krótkich bajeczek - super wybór. W "Bingu" jest coś, co bardzo fajnie jest w stanie pomóc dziecku poznać otaczający świat, nie tylko świat zabawy, i... po prostu się do niego ufnie uśmiechnąć :) I choćby z tego tytułu warto pokazać tę bajkę dziecku - jeśli jeszcze jakimś cudem jej nie zna.