FARMA 38X25X5

Farma 38x25x5cm

Zalety produktu zestaw z wieloma akcesoriami, przyczepy posiadają ruchome elementy. Rolnictwo jest coraz bardziej popularne. Dzięki Farmie MEGA CREATIVE Twoja pociecha pozna różne zwierzęta występujące na Wsi oraz zaznajomi się z życiem w gospodarstwie rolnym Zawartość zestawu 2 x traktory czerwony i zielony , 4 x przyczepy, 2 x figurki Krów, 2 x figurki Owieczki, 2 x bale słomy. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu traktor dł. x wys. x gł. cm 8x5x4, wymiary produktu przyczepy dł. x wys. x gł. cm 9x5x4, wymiar opakowania dł. x wys. x gł. cm 38x25x5, nie wymaga zasilania bateriami. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3 . Zestaw pakowany w karton z okienkiem.