Fisher Price Szczeniaczek Uczniaczek

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: Natychmiast

Fisher Price Szczeniaczek Uczniaczek

Jest mięciutki, uwielbia się tulić i jest gotów udowodnić, że nauka to wspaniała zabawa!

Reaguje na dotyk Twojego dziecka radosnymi piosenkami i wypowiedziami, które uczą ponad 100 pierwszych słów, nazw części ciała, odcieni, kształtów i nie tylko!

A ponieważ każde dziecko uczy się w swym tempie, Szczeniaczek ma zaimplementowaną technikę poziomy nauki, która zezwala na wybranie poziomu najodpowiedniejszego na danym etapie rozwoju malucha.

Zabawka oferuje całe sporo piosenek, dźwięków i wypowiedzi na każdym z trzech poziomów zabawy.

A podświetlane na dużo odcieni serduszko Szczeniaczka pulsuje w rytm odtwarzanej muzyki!

Poziom 1 – Odkrywanie – Dziecko naciska łapki, stópkę, serce, nos albo uszko Szczeniaczka i słucha pierwszych słów, odcieni, alfabetu, nazw części ciała i nie tylko!

Poziom 2 – namawianie – Na tym poziomie radosne wypowiedzi nagradzają dzieci i namawiają je do wspólnego liczenia, znajdowania odcieni i pokazywania części ciała!

Poziom 3 – Naśladowanie – Wypowiedzi i piosenki do wspólnego śpiewania ze Szczeniaczkiem nakłaniają do zabawy z wyobraźnią i odgrywania ról, co pomaga rozbudować zasób słownictwa dziecka!

Ponad 75 piosenek, dźwięków, melodii i wypowiedzi!

Łapki, stopa, uszko i podświetlane serduszko Szczeniaczka reagują na dotyk dziecka (w sumie aż 5 najróżniejszych funkcji!).

Uczy 100 pierwszych słów, a także nazw części ciała, kształtów, liczenia, alfabetu i nie tylko!

3 edukacyjne poziomy nauki przypasowane do etapu rozwoju dziecka.

Naciśnij i przytrzymaj podświetlane serduszko Szczeniaczka, by posłuchać wszystkich jego piosenek!

Pomaga maluszkom ćwiczyć zręczność i pobudza ich rozwijające się zmysły.