Fisher Price Karuzela Z Misiami

Karuzela z misiami 3 w 1 rośnie wraz z dzieckiem od łóżeczkowej karuzelki z napędem wyświetlającej gwiezdny pokaz światełek i wyposażonej w trzy kojące tryby dźwięku po uspokajacz do ustawienia na blacie lub karuzelkę przyczepianą do spacerówki!

Trzy miękkie misie-motylki na łóżeczkowej karuzelce z napędem pomagają ukoić, wyciszyć i zabawić dziecko.

Misie delikatnie płyną nad głową dziecka, a na ścianie i suficie wyświetlany jest subtelny gwiezdny pokaz światełek otaczający dziecko kojącymi widokami dopasowanymi do rozwijających się umiejętności wzrokowych maluszka.

Trzy tryby dźwięku dają w sumie do 30 minut kołysanek, szumu białego lub kojących odgłosów przyrody.

Pilot jest tak zaprojektowany, aby można go było powiesić na gałce drzwi pokoju dziecięcego i szybko ponownie włączyć ruch karuzelki, projekcję i dźwięki bez przeszkadzania dziecku.

Kiedy dziecko wyrośnie z karuzelki do łóżeczka, można korzystać z niej na nowe sposoby: jako z projektora-uspokajacza do ustawienia na blacie lub karuzelki przyczepianej do spacerówki.

Przyczep ją do daszka spacerówki, aby karuzelka towarzyszyła dziecku podczas spaceru!

Grająca łóżeczkowa karuzelka z napędem dla noworodków i niemowląt do 5. miesiąca życia