Fisher Price Linkimals Interaktywny Leniwiec

Fisher Price Linkimals Interaktywny Leniwiec

Ten uroczy Interaktywny Leniwiec wprowadzi Twoje dziecko w świat liczenia, kolorów, literek i przeciwieństw dzięki wesołym grom, światełkom, melodiom, piosenkom i tanecznym ruchom.

Naciskaj przyciski na jego stopach, by słuchać wypowiedzi i piosenek o ilośćch, kolorach i nie tylko – leniwiec „klaszcze" przy tym w dłonie i kołysze głową.

Dodatkowo, gdy Interaktywny Leniwiec rozpozna innych przyjaciół z linii Linkimals™, odtworzy razem z nimi zsynchronizowany pokaz świateł i dźwięków! Interaktywne zabawki Linkimals™ reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając! (dopełniające zabawki Linkimals™ są sprzedawane oddzielnie).

Zabawa, która rozwija.

Wczesna nauka: wesołe piosenki i wypowiedzi leniwca wprowadzą Twoje dziecko w świat liczb, barw, przeciwieństw i liter.

Produktywność ruchowa: śmieszne gry, piosenki i muzyka namawiają do poruszania się i zabawy, dzięki czemu maluch ćwiczy swoje umiejętności motoryczne.

Zmysły: kolorowe światła, wesoła muzyka i miękkie ramiona angażują rozwijające się zmysły wzroku, słuchu i dotyku.

Interaktywny Leniwiec „klaszcze" w dłonie i kołysze głową w rytm wesołych piosenek, światełek i muzyki. Naciskaj przyciski znajdujące się na jego stopach, żeby uruchamiać piosenki i wypowiedzi dotyczące liczb, kolorów, przeciwieństw i alfabetu.

Dziecko może odkrywać kolorowe światełka na brzuszku leniwca.

Dla dzieci od 9 miesiąca życia