Fisher Price Szczeniaczek u lekarza

Fisher Price Szczeniaczek u lekarza

Ten interaktywny zestaw SZCZENIACZEK U LEKARZA

to zdrowa dawka nauki i radosnej zabawy dla Twojego małego doktora!

Podczas badania Szczeniaczka maluch usłyszy radosne piosenki i wypowiedzi na temat nazw części ciała czy kolorów, a także angielskie słówka i nie tylko!

Dodatkowo, dzięki wbudowanej technologii „Poziomy nauki” edukacyjna zabawa „rośnie” razem z dzieckiem!

Zabawa, która rozwija:

• Wiedza: Podczas słuchania radosnych piosenek i wypowiedzi dzieci uczą się nazw części ciała, kolorów, zdrowych nawyków, angielskich słówek i nie tylko.
  • Kreatywność i wyobraźnia: Podczas badania Szczeniaczka (lub Ciebie!) dzieci odgrywają pierwsze role.
  • Bezpieczeństwo i zadowolenie: Dzięki zaznajomieniu się podczas badania Szczeniaczka z rozmaitymi przyrządami lekarskimi, Twój mały doktor będzie czuć się bardziej komfortowo podczas kolejnej wizyty u prawdziwego lekarza.

Zabawka mówi i śpiewa w języku polskim.

Dla dzieci w wieku od 18 miesięcy