Gra Dobble 1 2 3 Rebel

Gra Dobble 1 2 3 Rebel

Dobble 1 2 3 to gra wspierająca trening spostrzegawczości i szybkości reakcji, w pełni dostosowana do tego, by najmłodsi grali samodzielnie, ale też na tyle elastyczna w swych zasadach, żeby dorośli mogli bez problemów dołączyć się do zabawy, a nawet mieć trudności z wygraną! Na każdej karcie znajduje się po 6 symboli - są to cyfry i kształty, dzięki czemu dziecku łatwiej jest je nazwać.

Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble. Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut!

Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, a przy stole dużo się dzieje, gdy każdy próbuje wyprzedzić innych uczestników w wyścigu do zwycięstwa.

Poza tym:

Tylko Dobble tłumaczy się w minutę!
    Gra ukryta jest w solidnej, metalowej puszce, która z powodzeniem wytrzyma transport gdzie tylko zapragniemy.
    Okrągłe, solidne karty są bardzo wygodne podczas zabawy, nawet dla niewielkich dziecięcych rączek.