GRA JĘZYKOMANIA

Dostępność: duża ilość

Gra Językomania Angielski bez problemów - połącz sylaby w pary aby powstał wyraz. Gra planszowa i układanka dla dzieci w wieku 6-10 lat przygotowana z myślą o dzieciach, które rozpoczynają swoją przygodę z językiem angielskim. Gracze poruszają się po planszy w kierunku mety i po drodze rozwiązują zadania z sylab tworząc wyrazy w języku angielskim. W samej układance do wylosowanego obrazka należy dopasować odpowiednie sylaby, aby powstała nazwa przedmiotu z obrazka. Językomania kształci umiejętności ważne w nauce czytania i pisania po angielsku. Układając wyrazy z odpowiednich sylab, młodzi gracze przyswajają sobie pisownię wielu nowych słówek,a czytając powstałe wyrazy na głos lub tworząc z nimi krótkie zdania, czy dialogi wyćwiczą wymowę. Rozwijaj analizę i syntezę wzrokową i słuchową. Pomocna w nauczaniu początkowym. Do gry jest dołączona instrukcja z różnymi propozycjami zabawy.