HOT WHEELS AUTO MONDO R/C

Producent: Brimarex
Kod produktu: B210XX1636211

MONDO HOT WHEELS R/C SPEED SERIES w skali 1:20 o wymiarach 22x6x10cm. Autka dostępne w 2 wersjach kolorystycznych: pomarańczowy i niebieski. Niesamowite, wielofunkcyjne, zdalnie sterowane auto będzie idealnym prezentem dla każdego fana pojazdów R/C. Te zwinne autko zadziwi nawet najbardziej wymagających fanów motoryzacyjnych wrażeń! Auto wyposażono w pilota działającego na wysokiej częstotliwości pozwalającego na równoczesną rywalizację wielu pojazdów bez zakłóceń radiowych. Na pilocie znajduje się kontrolery i przyciski odpowiadające za prowadzenie autka. Pojazdy zdalnie sterowane RC pozwalają na rozwijanie takich umiejętności jak kierowanie samochodem, koncentracja, zdolności manualne, szybkość myślenia, zwinność i spryt. Pełne sterowanie radiem, maksymalna prędkość 8 km/h. Nadwozie samochodu to monolit, tzw. „LEXAN BODY”. Wymiary opakowania: 34x13x12cm. Zasilanie: 5xAA (baterie nie są dołączone). Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.