HOT WHEELS TOR 286CM

Producent: Brimarex
Kod produktu: B210XX1585875

Tor samochodowy Hot Wheels marki KidzTech 286 cm

Tor wykonany w skali 1:43, łączna długość obu tras po rozłożeniu 286cm. Trasa - w kształcie ósemki. W zestawie znajduje się panel startowy, 2 kontrolery przewodowe z opcją turbo, 2 autka oraz zestaw torów, ramp i prowadnic. Całość na licencji Hot Wheels nadającemu tej zabawce niepowtarzalny charakter. Wysoka jakość materiałów i precyzja wykonania zadowoli każde, nawet najbardziej wymagające dziecko, zapewniając mu przy tym godziny satysfakcjonującej zabawy. Zabawka zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent. Zasilanie: 6 x AA (brak w zestawie). Wymiary opakowania: 52 x 39 x 7 cm. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 5 roku życia.