Clementoni Interaktywny Eduglobus

EAN: 8005125506705 Producent: CLEMENTONI

Przedstawiamy Interaktwny Globus Clementoni zupełnie nową wersję tej pięknej, mówiącej, interaktywnej mapy świata z rysikiem optycznym. Włączenie globusa powoduje podświetlenie przezroczystego łuku!

• Dzieci mogą odkrywać świat i poznawać kontynenty, kraje, stolice, powierzchnie, liczbę ludności, waluty, języki, terytoria, wysokości, różnice czasowe oraz ciekawostki.
  • Ponad 500 pytań podzielonych na 3 poziomy trudności umożliwia sprawdzenie wiedzy.
  • Nowy wygląd, doskonała jakość dźwięku i ponad trzy godziny informacyjnych treści audio, ciekawych faktów i muzyki z całego świata sprawia, że nauka staje się fascynującą przygodą.
  • Dzięki nowej aplikacji dostępnej do pobrania wrażenia związane z grą będą jeszcze bardziej realistyczne.
  • Po połączeniu mapy świata z tabletem lub smartfonem dziecko może zobaczyć zwierzęta i zabytki oraz lepiej poznać różne kultury.