Interaktywna Farma Clementoni

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: Natychmiast

EAN: 8005125177233 Producent: CLEMENTONI

Na wesołej interaktywnej farmie Clementoni dziecko może bawić się wszystkimi dwunastoma postaciami z baby puzzli, poznawać zwierzęta i słuchać wielu melodii.

Kompletna gra, która rozpali ciekawość najmłodszych i zapozna je z odgłosami zwierząt, odtwarzanymi z modułu pośrodku farmy.

Dziecko bawi się, stawiając każdą postać na mostku, aby ją lepiej poznać, a następnie umieszczając ją we właściwym miejscu niczym w układance, próbując dopasować kształt do obrazu w tle.

Gra stworzona, aby bawić dzieci i poszerzać ich wiedzę o zwierzętach hodowlanych: rzeczywistość bliższa dzieciom i łatwiejsza do poznania.

Rozwija sprawność manualną dziecka, które ćwiczy zręczność oraz koordynację wzrokowo-ruchową, gdy umieszcza postacie na ilustrowanej podstawie niczym w układance.

Dane techniczne

Płeć Uniwersalny