JO-JO ŚWIECĄCE 6CM FLAMING

Producent: Mega Creative
Kod produktu: B121XX104766,

Jo-Jo świecące flamingi MEGA CREATIVE

Zalety produktu rozwijane zdolności motorycznych, wzmacnianie zdolności z zakresu koordynacji ruchowej, efekty świetlne. Jo-Jo to prawdopodobnie zabawka, którą bawili się już nasi przodkowie wiele pokoleń temu. Zabawa Jo-Jo MEGA CREATIVE to nie tylko spora dawka radości ale przede wszystkim świetne ćwiczenie naszych zdolności manualnych Jo-Jo to zabawka w postaci ciężarka zawieszonego na sznurku. Ciężarek, opuszczony na sznurku trzymanym za nieumocowany koniec, rozwija go, wpadając w ruch obrotowy. Po pełnym rozwinięciu sznurka, ciężarek zachowuje moment pędu ruchu obrotowego i nawijając sznurek wędruje do góry. Aby bawić się Jo-Jo trzeba włożyć palec w pętelkę ze sznurka i dokładnie zawinąć sznurek na osi, po czym opuścić zabawkę i w odpowiednim momencie szarpnąć delikatnie do góry. Zabawka posiada efekty świetlne. Zawartość zestau Jo-Jo w różnych wzorach i kolorach. Wymiary/waga/baterie wymiary produktu dł. x wys. x gł. cm 6x4x6, wymiary Display dł. x wys. x gł. cm 19x6x17, waga produktu bez opakowania kg 0,30, waga produktu w opakowaniu kg 0,50,wymagane zasilanie bateriami 2xAG3-załączone do zestawu. Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3 .

Cena dotyczy jednej sztuki jo jo