KALKULATOR NAUKOWY ANTIBACTERIAL RÓŻ

Producent: Milan
Kod produktu: A365XX159110INGPBL

Kalkulator naukowy z antybakteryjną obudową

która pokryta jest powłoką zawierającą jony srebra, które hamują i zapobiegają rozwojowi bakterii w całym ciele. Idealne do poprawy higieny w szkole, w biurze, w środowiskach mających kontakt z żywnością i środowiskach sanitarnych. Posiada 240 zintegrowanych funkcji. 2 liniowy wyświetlacz LCD (10 + 2 cyfry). Równoczesne wyświetlanie wyrażenia matematycznego i wyniku. Biało-różowy kalkulator z wytrzymałym przezroczystym pokryciem ochronnym. Zasilanie: 2 x baterie AAA w zestawie. Zawiera instrukcje. Kalkulatory MILAN spełniają wymagania dyrektywy RoHS o ograniczeniach stosowania niektórych substancji niebezpiecznych w urządzenia elektrycznych i elektronicznych. Oryginalny projekt stworzony przez własny dział badawczo-rozwojowy MILAN. Pakowany na blistrze. Rozmiar kalkulatora: 16,7 x 8,4 x 1,9 cm.