KEN KEVIN SPORTOWIEC

Kod produktu: B122LS105731629

EAN: 4006592516291 Producent: Simba

Ken Kevin Sportowiec

został stworzony przez bardzo cenioną i popularną firmę Simbę, która od lat projektuje zabawki dla dzieci, dbając o ich wysoką jakość. Pochodzi on z serii lalek Steffi Love uwielbianej przez dziewczynki. Kevin jest wysokim niebieskookim blondynem, który jest mężem Steffi. Ken ubrany jest w letni strój biały T-shirt w zielone tropikalne wzory, jeansowe spodenki i białe adidasy. Prezentuje się on bardzo stylowo i z pewnością przypadnie do gustu każdej dziewczynce, uwielbiającej bawić się lalkami, a w szczególności wspaniałą i modną Steffi. Ken może służyć jako samodzielna zabawka lub jako uzupełnienie zestawów z lalką Steffi. Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3 . Wymiary opakowania szer.x wys.x gł. cm 32,5x12x5.