KIDS WYPRAWKA SZKOLNA MEGA 26ELEMENTÓW

Dostępność: średnia ilość

COOLPACK COLRINO WYPRAWKA PIERWSZAKA XXXL 26el PRODUCENT: COOLPACK COLRINO WYPRAWKA PIERWSZAKA XXXL 26el OPIS PRODUKTU: WYPRAWKA SZKOLNA DLA PIERWSZOKLASISTY ZAWIERA : kredki ołówkowe dwustronne 36 kolorów / 18 sztuk. flamastry dwustronne 10 kolorów. plastelina 12 kolorów. 4 ołówki HB z gumką + temperówka. 4-elementowy zestaw geometryczny nożyczki. klej w sztyfcie 8g. korektor z metalową końcówką. farby plakatowe 12 kolorów. 6 pędzelków blok rysunkowy A4 BIAŁY. teczka przestrzenna na gumkę. GRATIS: pastele olejne 12 kolorów 2 długopisy zmazywalne dla chłopca i dziewczynki - MIX WZORÓW (przykładowe zdjęcia długopisów) losowo Doskonała szkolna wyprawka od Colorino - aż 26 elementów w tym 2 długopisy zmazywalne i pastele GRATIS! Doskonały zestaw przyborów szkolnych dla dzieci, który ułatwi przygotowania do Back To School. Kup najpotrzebniejsze do szkoły rzeczy w tym estetycznym zestawie w pudełku teczce. Przybory szkolne Colorino są bezpieczne i wyróżniają się wysoką jakością.