KLOCKI MIDDLE BLOCKS POCIĄG

Kod produktu: B110XX41583

EAN: 5900694415836 Producent: WADER

Middle Blocks Super Big

Middle Blocks Super Big to zestaw klocków w pudełku o ciekawej kolorystyce i grafice (naklejki przedstawiające cyfry, literki, postacie, owoce, warzywa, zwierzęta z afrykańskiej sawanny i inne), który wzbudzi zainteresowanie każdego malucha. Do zestawu Super Big dołączone są ponadto naklejki z motywami masteczka, które dzieci samodzielnie dodają na klocki i które uatrakcyjniają zabawę. Wyróżnia je również bardzo łatwy system montażu oraz rozmiar idealnie dostosowany do rączek najmłodszych dzieci. Poprzez tworzenie początkowo prostych, a z czasem coraz bardziej złożonych budowli nasza pociecha stara się w zabawie odwzorowywać poznany świat. Różnorodność form umożliwia tworzenie z klocków rozmaitych budowli, pojazdów i postaci rozwijając w dziecku wyobraźnię i twórcze myślenie. Podczas zabawy Klockami Middle Blocks maluch ćwiczy sprawność rączek, precyzję chwytu, koordynację wzrokowo-ruchową i koncentrację uwagi, uczy m.in. liczenia, rozpoznawania kolorów i kształtów, relacji przestrzennych nad, pod, prawo, lewo w bok.