Marioinex Klocki Mini Waffle - 70 elementów

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: Natychmiast

EAN: 5903033902127 Producent: MARIOINEX

Mini Waffle 70 elementów od firmy Marioinex to klocki inne niż wszystko, co widziałeś do tej pory.

Stworzone z miękkiej gumy kwadratowe kratki w rozmiarze pasującym idealnie do małej rączki to świetne rozwiązanie dla dzieci lubiących wyzwania i tworzenie konstrukcji.

Klocki układane na płaskiej powierzchni mogą tworzyć magiczne obrazy, a to dzięki dużej ilości kolorów w jednym zestawie.

Domy, zwierzątka, proste postacie - to wszystko można ułożyć z klocków "Mini Waffle".

Są one idealne dla młodszych dzieci, które dopiero pracują nad swoją małą motoryką i ćwiczą orientację w przestrzeni dwuwymiarowej.

Te klocki to również świetna podstawa do nauki kolorów - kilka soczystych barw dobrze zapada w pamięć, ale nie męczy dziecięcych oczu.

Ponadto poprzez tworzenie konstrukcji i prostych obrazków maluch lepiej zapamiętuje nazwy przedmiotów, kolory, a także liczby.

Z kolei starsze dzieci będą zachwycone możliwością budowania obiektów trójwymiarowych.

Budynki, figurki, pojazdy - ogranicza Was tylko wyobraźnia!

Te klocki to nie tylko zajęcie dla dziecięcych rąk, ale także nauka przez zabawę, która rozwija orientację przestrzenną, rozbudza kreatywność i inwencję twórczą.

Zestaw klocków "Mini Waffle" to świetny prezent dla każdego dziecka powyżej drugiego roku życia.

Zapewni długie godziny świetnej zabawy zarówno dzieciom, jak i towarzyszącym im dorosłym.

Niewielki rozmiar klocków sprawia, że do zabawy nie potrzeba dużej przestrzeni, a guma, z której są wykonane, dobrze leży w ręce i czyni budowanie z wafli bardziej komfortowym niż w przypadku standardowych klocków.

Zestaw "Mini Waffle" można łączyć nie tylko z innymi zestawami w tej serii, ale również z klasycznymi klockami firmy Marioinex.

W odrębnych kompletach można znaleźć między innymi zestaw strażacki lub budowlany.