Marioinex Klocki Waffle- Samolor - 70 elementów

Marioinex Klocki Waffle- Samolot - 70 elementów

Klocki Duże Waffle to jedna z najpopularniejszych pozycji wśród zabawek dla dzieci. Klocki Duże Waffle to charakterystyczne elementy w kształcie kratki (z 10 wypustkami i 4 otworami). Są one wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest nietoksyczne. Jest to zabawka, którą uwielbiają zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

Marioinex klocki Duże Waffle dają maluchom nieskończone możliwości tworzenia i projektowania. Można z nich składać najróżniejsze konstrukcje, które świetnie sprawdzą się potem podczas zabawy! Dom, stajnia, rakieta… to tylko kilka pomysłów na konstrukcje z klocków Marioinex.

Często polecane przez nauczycieli placówek wczesnoszkolnych, ponieważ klocki te doskonale pomagają rozwijać psychomotorykę dzieci w wieku 2+ oraz skutecznie pozwalają się wyciszyć.

W zestawie znajdziesz 70 elementów.

Produkt jest niedostępny? Sprawdź całą kategorię klocki duże waffle!

Dane techniczne

Płeć Uniwersalny