KOLEJKA Z MOSTEM 4,1M KID CARS

EAN: 5900694517110 Producent: WADER

Kid Cars Kolejka 4,1 m Wader

Kolejka Kid Cars 4,1m - w skład zestawu o łącznej długości 4,1m wchodzą 3 autek z serii Kid Cars, wiadukt, naklejki imitujące tory oraz wycinanka (tunel). Zabawka pochodzi z bardzo kolorowej serii Kid Cars. Wielkość wszystkich elementów oraz specjalnie wyprofilowane zaczepy sprawiają, że dziecko, w zależności od swojej wyobraźni, może samodzielnie tworzyć różnorodne kombinacje. Krótko mówiąc to 4,1 m wspaniałej zabawy. Zabawkę można łączyć z zestawami z serii Kid Cars 3D, Kid Cars, Kid Cars Sport oraz Friends on the Move. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 1+. Układ kolorów zabawek może różnić się od przedstawionych na zdjęciach.