KOMPLET DO PIASKU IML 10 ELEMENTÓW

Dostępność: średnia ilość

EAN: 5900694750357 Producent: WADER

Komplet do Piasku z IML z serii Happy Summer

uatrakcyjni każdą letnią zabawę w piasku naszych pociech. Występuje w 2 wersjach. Każdy zestaw zawiera 10 elementów: łopatkę, grabki, 4 foremki (krab, rozgwiazda, muszelka i ośmiornica lub kwadrat, serduszko, gwiazdka i kwiatek), konewkę lub motorówkę, sitko, młynek do piasku i wiaderko o ciekawej, nieścieralnej grafice wykonanej metodą IML. Dzięki temu wytrzyma ona w stanie nienaruszonym kontakt z wodą i słońcem. Komplet do Piasku daje możliwość kreatywnej zabawy dziecku, zarówno w towarzystwie, jak i bez. Zestaw pobudza wyobraźnię i twórcze myślenie. Daje szansę poznania nowych kolorów oraz poznania nowych znajomych do wspólnej zabawy. Zabawa wspiera aktywność ruchową dzieci, poprawia ich koordynację wzrokowo-ruchową i sprawność motoryczną oraz uczy współpracy w grupie. Całość w żywej, letniej kolorystyce, wyprodukowana w Polsce z nietoksycznych, bezpiecznych i wytrzymałych materiałów. zestaw 1: łopatka, grabki, 4 foremki morskie (krab, rozgwiazda, muszelka i ośmiornica), konewka o pojemności 0,5 l, sitko, młynek do piasku i wiaderko o pojemności 3,4 l zestaw 2: łopatka, grabki, 4 foremki (kwadrat, serduszko, gwiazdka i kwiatek), sitko, motorówka, młynek do piasku i wiaderko o pojemności 3,4 l wszystkie elementy są bezpieczne dla dzieci, wykonane z certyfikowanego i trwałego tworzywa najwyższej jakości nieścieralna, nieblaknąca grafika wykonana metodą IML zestaw umożliwia zabawę w pojedynkę oraz w grupie zabawa z wykorzystaniem Kompletu do Piasku z IML 10 el. z serii Happy Summer firmy Wader pobudza wyobraźnię, kreatywność i twórcze myślenie dziecka oraz jego sprawność i koordynację ruchową; pomaga w nawiązywaniu kontaktów z innymi dziećmi, uczy współpracy bezpieczny dla najmłodszych, wiek 1+ 2 wzory, towar wysyłany losowo.