KREATYWNA PRZYTULANKA LISICZKA DAISY DOLL006

LISICZKA DAISY

prowadzi kwiaciarnię. Dzięki kwiatom dookoła ma zawsze mnóstwo pozytywnej energii. Uwielbia swoją kwiaciarnię pełną kolorów i zapachów. Lisiczkę można przebierać, ponieważ w opakowaniu znajduje się dodatkowy zestaw ubrań. CRAFTY FRIENDS to kolekcja uroczych kreatywnych przytulanek, które można przebierać i doskonale się nimi bawić. Postaci mają różne umiejętności i charaktery, ale są zgraną grupą przyjaciół. Czasem pożyczają sobie ubranka, ponieważ wszystkie zwierzątka są podobnego wzrostu. Crafty Friends to także: * Pierwszy krok do zabawy w rękodzieło, * Inspiracja do samodzielnego tworzenia dodatków, * Mądre i radosne spędzanie czasu z rodzicami lub koleżankami i kolegami, * Rozwój wyobraźni i kreatywnego myślenia, * Przebieranie ubrań, które jest świetnym sposobem na ćwiczenie małej motoryki i doskonalenie umiejętności manualnych u młodszych dzieci, * Zabawa, która wycisza i relaksuje stanowiąc dobrą alternatywę dla krzykliwych mediów i dużej ilości bodźców zewnętrznych, * Nauka ról społecznych dzięki kolekcjonowaniu wszystkich produktów z serii i tworzenie relacji między postaciami. Zabawka ma ok. 16 cm, jest uszyta z miękkiej bawełny i zapakowana w piękne eko-pudełko (14 x 13 x 30 cm). Przytulanka posiada certyfikat CE i mogą się nią bawić dzieci w wieku od 3 lat.