KRZESEŁKO DO KARMIENIA

Producent: -
Kod produktu: B412XX003202

Krzesełko do karmienia dla lalki + akcesoria

Maluchy uwielbiają naśladować rodziców, a już na pewno korzystać z tych samych sprzętów. Nie zawsze jednak korzystanie z narzędzi dla dorosłych jest w pełni bezpieczne dla dzieci. Na szczęście są zabawki, które doskonale imitują prawdziwe urządzenia. W naszej sferze zabawek mamy dla Was i Waszych pociech Małe AGD, w tym także mebelki do zabawy. Dzięki nim dzieci mogą powoli uczyć się samodzielności, a także próbować tych samych aktywności co mama i tata. Poza tym tego typu zabawki wspomagają rozwój kilkulatków m.in. ćwiczą koordynację ruchową, małą motorykę, spostrzegawczość, a także rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Krzesełko do karmienia dla lalek Prezentowane krzesełko to propozycja dla maluchów, które uwielbiają bawić się w opiekę nad innymi, szczególnie lalkami wchodzącymi w rolę bobasów. Krzesełko do karmienia wygląda niemal jak prawdziwe. Posiada wygodne siedzisko z oparciem i blat na naczynia. Zabawka jest rozkładana dzięki temu po zabawie można ją schować w miejsce, w którym nie będzie przeszkadzać. Do zestawu dołączone są także akcesoria dla lalki-bobasa m.in. kubek i miseczka. Wymiary krzesełka do karmienia lalek: 29x29x40 cm. Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa CE. Dostosowany dla dzieci powyżej 36 miesiąca życia (3 lata).