Cyferkowa Książeczka Edukacyjna - Jolly Baby

Producent: Dumel
Kod produktu: B119XXJB80470

Cyferkowa Książeczka Edukacyjna - Jolly Baby

Liczenie to super zabawa, a gdy towarzyszą temu króliczki, żabki, pszczółki i kwiatki, jest jeszcze weselej!

Ta praktyczna książeczka zapozna dzieci z cyferkami, dając im wstęp do nauki liczenia.

Na każdej ze stron książeczki znajdziemy inną cyferkę oraz odpowiadającą jej ilość ruchomych elementów.

Dziecko bawiąc się w przyczepianie na rzep zwierzaków, przesuwanie koralików czy zapinanie kwiatków na guziczki, dowie się co oznacza symbol danej cyfry i jak w praktyczny sposób przełożyć go na ilość elementów.

Gdy dziecko będzie chciało przerwać zabawę, wystarczy zasunąć suwaczek książki, aby żaden z elementów się nie zgubił.

Wygodne uchwyty pozwolą zabrać ze sobą książkę w dowolne miejsce.

Książeczka wpłynie korzystnie na rozwój Twojego dziecka, pomoże mu zapoznać się z cyferkami, ich wyglądem i ułatwi ich zapamiętywanie.

Ruchome elementy pobudza u Twojego dziecka zmysły sensoryczne, a kolory wpłyną na jego wyobraźnię.

Dane techniczne

Płeć Uniwersalny