Książeczka malucha dla dzieci i niemowląt Jolly Baby

Producent: Dumel
Kod produktu: B119XXJB80467

Książeczka malucha dla dzieci i niemowląt Jolly Baby

Materiałowa książeczka, która wprowadzi najmłodszych w świat praktycznych umiejętności, takich jak sznurowanie buta, zapinanie guzików, wiązanie tasiemek czy odczytywanie godziny.

Każda ze stron kryje inne zadanie, rozwijające sprawność małych paluszków.

Praktyczny zamek błyskawiczny pozwoli zapiąć książeczkę, gdy maluch zakończy zabawę, aby nie zgubić żadnego z elementów.

Książeczka wpłynie korzystnie na rozwój Twojego dziecka, pomoże rozwijać logiczne myślenie i zdolności manualne.

Książeczka na pewno się mu nie znudzi, gdyż każda strona kryje inną zagadkę czy łamigłówkę.

Ruchome elementy pobudza u Twojego dziecka zmysły sensoryczne, a kolory wpłyną na jego wyobraźnię.

Dzięki tej książeczce Twój maluch chętniej będzie w późniejszym okresie jego życia rozwiązywał łamigłówki i zagadki.

Całość wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły, tak by zadowolić najmłodszych. Książeczka wykonana jest z przyjemnego dla dłoni materiału.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 10 miesiąca życia.

Cechy produktu:

• 10 miękkich stron ruchome elementy,
  • pozwalające na ćwiczenie podstawowych umiejętności (wiązanie buta, zapinanie guzików, zasuwanie zamka, itd.)
  • zapięcie na zamek błyskawiczny
  • wygodne uchwyty
  • wiek: 10m+