KSIĄŻECZKA POLSKO-ANGIELSKA 2267

Dostępność: brak towaru

EAN: 5905375806743 Producent: ANEK Książeczka Polsko-Angielska Smily Play Książeczka Polsko-Angielska Smily Play ma 5 trybów zabawy, które zachęcają dzieci do nauki. Maluchy, wybierając przyciski, same zdecydują, jakich słówek chcą się nauczyć. Zabawka pozwala dziecku zdecydować o intensywności i rodzaju zabawy zgodnym z wiekiem oraz zainteresowaniami malucha. · Rozwój sprawności dłoni i koordynację oko-ręka · Stymuluje zmysł wzroku i dotyku. · Pomaga w rozwijaniu umiejętności słuchania i ładnego mówienia. · Ćwiczy pamięć i koncentrację – przy sprawdzaniu swojej wiedzy w quizach. · Uczy liczenia, cyfr i kolorów. opis produktu Książeczka Polsko-Angielska zainspiruje do poznawania obrazków, dźwięków, cyfr, kolorów. Dzieci, przerzucając kolejne strony, mogą naciskać guziki, decydując, jakie nowe słowa chcą poznać. Pięć różnych trybów zabawy oraz przyjazna grafika zachęci do zdobywania nowej wiedzy oraz utrwalania wiadomości. Książeczka posiada 4 dwustronne karty z obrazkami i 5 trybów zabawy. Każda jej strona jest kolorowo i barwnie ilustrowana. Wyposażona w przełącznik natężenia dźwięku. Doskonała do nauki podstaw języka angielskiego.