KUBECZKI PAPIEROWE GROSZKI BŁĘKITNE 270ML 6SZTUK

EAN: 5902973104165 Producent: GODAN

KUBECZKI PAPIEROWE GROSZKI BŁĘKITNE 270ML 6SZTUK

KUBECZKI GROSZKI Wysokość: 9 cm Średnica: 7 cm Ilość sztuk w opakowaniu: 6 Pojemność: 270 ml Materiał: papier Papierowe kubeczki w kolorze błękitnym z białymi groszkami. Kubki papierowe są świetną alternatywą dla tradycyjnych kubków szklanych. Są lekkie, wygodne i mamy pewność, że się nie potłuką i nie zrobią nikomu krzywdy. Ekologiczne kubki papierowe są zarówno praktyczne jak i wygodne. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie podawana jest kawa, herbata lub zimne napoje, niekoniecznie na wynos. Kubeczki papierowe będą idealne dla dzieci na co dzień oraz na różnego rodzaju przyjęciach, ale także do podania kolorowych drinków, piwa czy soku dla dorosłych na imprezach, zwłaszcza tych na świeżym powietrzu. Kubki jednorazowe to niezwykle estetyczne akcesoria na przyjęcie. Błękitne kubeczki w duże, białe grochy będą nie tylko praktycznym pomysłem, ale również niezwykłą ozdobą stołu! Kubeczki jednorazowe papierowe doskonałe są na każdego typu imprezę - ułatwiają zorganizowanie przyjęcia w domu, jak i na zewnątrz.