Kubeczki Papierowe 270ML 6SZTUK KOTEK

KUBKI PAPIEROWE, RÓŻOWE, Z KOTKIEM, 270ml – 6 sztuk

Pojemność: 270 m Materiał: papier Kolor dominujący: różowy Nadruk: rysunkowe kotki w koronie, serduszka Ilość sztuk w opakowaniu: 6 Producent: Godan S.A. Różowe kubki papierowe z nadrukiem w słodkie kotki. Kubeczki nadają się do picia zarówno ciepłych, jak i zimnych napojów. Śliczny dodatek do zastawy stołowej na urodziny córeczki, baby shower i kinderbal. Kubki papierowe w kotki, dzięki swojej dużej pojemności (270 ml) sprawią, że nie będziesz musiała dolewać co chwila dzieciom ich ulubionych napojów. Są również leciutkie i poręczne, co z pewnością docenisz, robiąc imprezę na świeżym powietrzu. Nikt nie ma wątpliwości, że papierowe kubeczki są bezpieczniejsze niż szklane, a to niezwykle ważne, zwłaszcza gdy chodzi o przyjęcie dla dzieci. Kubki z papieru są również nieporównywalnie bardziej ekologiczne niż ich plastikowe odpowiedniki. Kubki jednorazowe, wcale nie muszą trafić do kosza po skończonej imprezie. Ze względu na przepiękny nadruk kotków, mogą stać się ozdobnym pudełeczkiem na drobiazgi lub inną ozdobą.