KUCHNIA Z AKCESORIAMI NATALIA 100CM

EAN: 5901811121302 Producent: Artyk

KUCHNIA DLA DZIECI Z AKCESORIAMI NATALIA

Kuchnia Super Chef od firmy Artyk to piękna kuchnia o nowoczesnym wzornictwie z wieloma akcesoriami. Świetna propozycja dla dzieci, które chcą naśladować swoich rodziców. Jest to doskonały zestaw do zabawy w gotowanie. Zabawa kuchnią daje dzieciom poczucie samodzielności, rozwija ich wyobraźnię i kreatywność, a w grupie daje możliwość budowania interakcji społecznych. Kuchnia wyposażona jest w plastikowe akcesoria kuchenne, artykuły spożywcze i owoce. Posiada funkcje piekarnika, zmywarki i tradycyjnej kuchni z palnikami. Kuchnia ma też wbudowany zlew na brudne naczynia. Przygotuj posiłek, a po gotowaniu pozmywaj naczynia, aby zachować porządek w swojej kuchni. ZESTAW ZAWIERA: - kuchenka z dwoma palnikami - zlew z kranem - piekarnik z otwieranymi drzwiczkami - półeczki na akcesoria - wieszaczki na akcesoria kuchenne - patelnię z przykrywką - garnek z przykrywką - akcesoria spożywcze - akcesoria kuchenne - owoce - bezpieczny duży nóż kuchenny - łyżkę wazową - duży widelec - łopatkę do obracania - łyżeczkę - nóż - widelec - 2 talerze - 2 filiżanki ze spodkami - zestaw naklejek Wymiary kuchni ok.: 100 x 42 x 62 cm Wymiary opakowania ok.: 64 x 49 x 44 cm Wiek: 3 lata+ OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, których połknięcie grozi niebezpieczeństwem. Opakowanie może posiadać ostre krawędzie i wykończenia. Kolory i zawartość mogą się różnić od przedstawionych na ilustracji na opakowaniu. Przed podaniem zabawki dziecku należy usunąć opakowanie i wszystkie elementy mocujące. Należy zachować opakowanie w celu późniejszej konsultacji, ponieważ zawiera ważne informację.