Klocki Blocki KB0126 Karuzela

Zestaw MyGirls Karuzela to jeden z 5 najnowszych kompletów przygotowanych na sezon 2022/2023 przez polską markę BLOCKI.

Seria klocków dla dziewczynek BLOCKI MyGirls cieszy się ogromną popularnością w niemal całej Europie.

BLOCKI MyGirls Karuzela KB0126 to zestaw, który niewątpliwie spodoba się wszystkim miłośniczkom szaleństwa w parkach rozrywki i lunaparkach.

Głównym elementem zestawu jest oczywiście niesamowita karuzela z autkami. Dodatkowym ciekawym elementem zestawu jest stoisko z watą cukrową!

Zestaw MyGirls Karuzela zawiera także 3 mini firgurki - April, Jen i Lary.

Komplet klocków dla dziewczynek BLOCKI MyGirls Karuzela KB0126 można połączyć np. z zestawami MyGirls Spacer po parku KB0114 i KB0115 Letni piknik by stworzyć uroczy lunapark w centrum klockowego miasta.

Klocki BLOCKI MyGirls można łączyć z klockami innych marek.

Zestawy z tej serii odpowiednie są dla dzieci w wielku 6l+.