Klocki Mega Bloks 60el. Torba 2 wzory

Zbuduj wieżę, dom czy samochód - możliwości fantastycznej zabawy są nieograniczone.

Mega Bloks seria dla najmłodszych to duże klocki o żywej kolorystyce, znakomicie dopasowane do małych rączek.

Dzięki możliwości łatwego łączenia klocków i tworzenia z nich rozmaitych przedmiotów dzieci rozwijają wyobraźnię, pamięć oraz twórcze myślenie.

Wspaniały zestaw barwnych klocków zapakowany w ekologiczną, zapinaną na suwak torbę to idealny prezent dla każdego Malucha.

Duże i wygodne klocki świetnie nadają się dla najmłodszych "konstruktorów", czerpiących inspirację z otaczającej rzeczywistości.

Nadszedł czas budowania i ... burzenia!

Wzór wybieramy losowo