Klocki Mini Waffle 148 el. Sekretna Jaskinia Marioinex

To zupełna nowość wśród naszej oferty, do kultowych już klocków dziecięcych dołączyły postacie w formie kolorowych figurek.

Wybierz się na wycieczkę do lasu wśród gór. Opłyń kajakiem sekretną jaskinię w poszukiwaniu przygód jak Larry lub odkryj nowe gatunki fauny i flory jak Podróżnik Harry, ale uwaga na spadające odłamki skały!

Po całym dniu zwiedzania rozbij namiot i siądź odpocząć przy ognisku.

Cały zestaw składa się ze 148 klocków oraz 2 oryginalnych figurek.

Dzięki temu zestawowi dziecko będzie miało możliwość zbudowania sekretnej jaskini, wykorzystując przy tym niezwykle oryginalne klocki Mini Waffle!

Zabawa elastycznymi, przyjemnymi w dotyku klockami Mini Waffle doskonale rozwija motorykę małą dziecka, a budowanie zestawu według instrukcji to efektywne ćwiczenie logicznego myślenia.

Stymuluj wyobraźnię i kreatywność konstruując dowolne budowle i wymyślając własne scenariusze przygód naszych bohaterów.