Klocki Waffle Mini Budowniczy Średni

EAN: 5903033902585 Producent: MARIOINEX

Tematyczny zestaw lubianych przez dzieci klocków mini waffli.

Zestaw zawiera figurki oraz nowe kształty elementów - płaskie paski, które wprowadzają wiele nowych możliwości do zabawy.

Zupełnie nowe Mini Wafle to nowatorski, miękki, przypominający w dotyku gumę materiał o znanym nam kształcie.

Pomniejszony rozmiar daje znacznie większą mobilność oraz całkiem nowe możliwości.

Można zabawę przenieść do stołu.

Dzięki nowej technologii produkcji, klocki dają się wyginać oraz są ciche i bezpieczne w zabawie.

Dzieci mogą tworzyć nowe budowle o znacznie mniejszym formacie niż dotychczasowe klocki Waffle, dzięki temu nasze pociechy nie muszą się martwić o zagospodarowanie większej przestrzeni.

Dzieci nazywają je: "gumowe klocki z przedszkola".

Wymiary opakowania: 12,5 cm x 18 cm x 10 cm

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat