Kontrastowy szeleścik z gwiazdką Mom"s Care

Producent: -
Kod produktu: B489XX969

Szeleścik z gwiazdką czarny

• Delikatny dźwięk szeleszczącej folii przykuwa uwagę maluszka
  • Kontrastowe kolory stymulują zmysł wzroku
  • Miła w dotyku tkanina Minky zaciekawi badawcze paluszki dziecka
  • Kolorowe metki zachęcą do chwytania i pomagają w rozwoju motoryki małej

Szeleścik od Mom's care uszyty jest z mięciutkich i różnorodnych pod względem struktury materiałów, bezpiecznych dla Twojego dziecka, które zaciekawią badawcze paluszki. Jego biało-czarno-czerwone elementy wspierają prawidłowy rozwój wzroku. Kontrastowa kolorystyka to jedne z pierwszych kolorów, które dostrzega niemowlę mniej więcej do 5 miesiąca życia. Dopiero w kolejnych miesiącach zaczyna widzieć pozostałe kolory i ich odcienie.

Szeleścik wypełniony jest szeleszczącą folią, której delikatny dźwięk przykuwa uwagę najmłodszych, dostarczając bodźców słuchowych. Delikatny szelest uspokaja maluszka, ponieważ kojarzy mu się z dźwiękami, które słyszał będąc w brzuszku mamy. Kolorowe metki, odstające uszy, nóżki i rączki zachęcają do chwytnia, stymulują prawidłowy rozwój motoryki małej i koordynacji ręka-oko. Tułów szeleścika uszyty jest z ulubionego materiału dzieci, miłej i przyjemnej w dotyku Minky. Szeleścik jest lekki i łatwo się go trzyma dlatego może towarzyszyć dziecku już od pierwszych chwil, zarówno w łóżeczku, jak i na spacerze. Zabawka może służyć również jako przytulanka.

Szeleścik pomoże Ci w:

• Stymulacji wzroku kontrastem
  • Rozwijaniu zmysłu słuchu dzięki delikatnie szeleszczącej folii
  • W rozwoju motoryki małej
  •  Ćwiczeniu koordynacji ręka-oko

Zabawki Hencz Toys są polskim, wielokrotnie nagradzanym produktem zgodnym z normą EN-71 i wykonanym z surowców z certyfikatem: "Przyjazny dla człowieka" i "Bezpieczny dla dziecka". W związku z tym, że każdą zabawkę produkujemy samodzielnie dokładamy wszelkich starań aby jakość produkcji, na każdym jej etapie była jak najwyższa. Każdy produkt posiada znak CE.

Dane techniczne

Płeć Uniwersalny