Książeczka Odkrywam Dźwięki. Dzikie zwierzątka

Producent: AWM
Kod produktu: D606XX000241A

Publikacja z MODUŁEM DŹWIĘKOWYM! Dziecko odkryje 6 RÓŻNYCH DŹWIĘKÓW wydawanych przez zwierzęta. Do lektury zachęcają SYMPATYCZNE ILUSTRACJE i PROSTE HISTORYJKI. To KSIĄŻKA POLISENSORYCZNA – działa na zmysły WZROKU, SŁUCHU i DOTYKU. Publikacja zawiera krótkie SCENKI RODZAJOWE, których bohaterami są DZIKIE ZWIERZĘTA. Do każdej historyjki jest dopasowany PRZYCISK DŹWIĘKOWY. Po jego naciśnięciu maluszek usłyszy np. TRĄBIENIE SŁONIA lub RYCZENIE LWA. Atutem książki są również KOLOROWE WYPUSTKI z obrazkami przedstawiającymi zwierzęta. Dzięki nim można łatwo otworzyć książkę na wybranym dźwięku. Książka: zapoznaje z dźwiękami wydawanymi przez KILKA ZWIERZĄT wspiera WSZECHSTRONNY ROZWÓJ dziecka uczy PRZYPORZĄDKOWYWANIA obiektów inspiruje do KREATYWNEJ ZABAWY rozwija WYOBRAŹNIĘ wzbogaca SŁOWNICTWO ODKRYWAM DŹWIĘKI Seria przeznaczona dla MŁODSZYCH DZIECI, składająca się z książeczek z MODUŁEM DŹWIĘKOWYM. Urzeka CIEKAWYMI OPOWIASTKAMI, którym towarzyszą PRZYJAZNE ILUSTRACJE w nasyconych kolorach. Angażuje zmysły WZROKU, SŁUCHU i DOTYKU.