Książeczka Sensoryczna Szelest GaGaGu

Książeczka GaGaGu ma kontrastowe kolory i wzory co stymuluje zmysł wzroku niemowlaka.

Książeczka jest dwustronna.

Z jednej strony są kontrastowe ilustracje zwierzaków z wyhaftowanymi elementami, które są wyczuwalnie inną teksturą dla dziecka pod paluszkami - stymulacja zmysłu dotyku, poznawanie różnych tekstur przez dziecko.

Z drugiej strony są okrągłe pluszowe klapki umożliwiające dziecku zabawę w jedną z ulubionych gierniemowlaka, a ku ku! każda klapka jest zadrukowana dwustronnie w inny wzór jeden element, ale dwa zupełnie inne doznania wzrokowe.

Pod pluszowymi klapkami z wizerunkami zwierzaków kryją się symbole jedzenia jakie dane zwierzątko je + pluszowe klapki mają wszyty szeleszczący materiał i przy otwieraniu i dotyku szeleszczą - młodsze dziecko poznaje różne kształty i kolory oraz otrzymuje stymulację słuchu, starsze dziecko uczy się jakie jedzenie spożywa dane zwierzę.

Zabawka jest bardzo lekka i poręczna, łatwa do przechowywania, idealna do zabrania na spacer czy w podróż.

Bez elementów plastikowych, można ją przymocować do łóżeczka czy wózka dzięki wstążeczkom.

Jest przeznaczona dla dzieci w wieku 0m+