Skontaktuj się z nami 790 580 950 sklep@zabawkiiszkola.pl

Dostępność: brak towaru

Producent: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Kod produktu: B717XXŚMIŚ W01-2023

Książka "Święty Mikołaj i Śnieżynka, która spadła mu z nieba" to pozycja skierowana do dzieci w wieku 2-6 lat. Została napisana przez autorkę bestsellerowej serii książek o Puciowi, Martę Galewicz. Książka opowiada o przygodach Świętego Mikołaja, który znajduje w swojej pracowni małą Śnieżynkę.

Opowieść

Opowieść zaczyna się od tego, że Święty Mikołaj przygotowuje się do Wigilii. W swojej pracowni pakuje prezenty dla wszystkich dzieci na świecie. Nagle z nieba spada mała Śnieżynka. Śnieżynka jest zmarznięta i przerażona. Święty Mikołaj postanawia jej pomóc.

Święty Mikołaj zabiera Śnieżynkę do swojej szopy. Ubiera ją w ciepłe ubrania i daje jej coś do jedzenia. Śnieżynka szybko się rozgrzewa i zaczyna się czuć lepiej.

Święty Mikołaj i Śnieżynka rozmawiają. Śnieżynka opowiada Świętemu Mikołajowi o sobie i o tym, jak spadła z nieba. Święty Mikołaj opowiada Śnieżynce o swojej pracy i o tym, jak pomaga dzieciom.

Śnieżka i Święty Mikołaj szybko się zaprzyjaźniają. Wspólnie przygotowują się do Wigilii.

W Wigilię Święty Mikołaj wyrusza w swoją podróż. Zabiera ze sobą Śnieżynkę. Śnieżka pomaga Świętemu Mikołajowi pakować prezenty i rozdawać je dzieciom.

W końcu nadchodzi koniec Wigilii. Święty Mikołaj i Śnieżka wracają do swojej pracowni. Są zmęczeni, ale szczęśliwi.

Książka

Książka jest napisana prostym językiem, zrozumiałym dla dzieci w wieku przedszkolnym. Ilustracje są kolorowe i szczegółowe, dzięki czemu dzieci mogą łatwo śledzić akcję.

Kreatywność: Książka inspiruje dzieci do wyobraźni i kreatywności.

Rozwój umiejętności: Książka pomaga dzieciom rozwijać różne umiejętności, takie jak:

• koncentracja
  • spostrzegawczość
  • umiejętność wyciągania wniosków

Jakość wykonania: Książka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwała i bezpieczna dla dzieci.

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000