Książka Rok w przedszkolu

Dostępność: ostatnie sztuki
Wysyłka w: Natychmiast

Usiądź, otwórz książkę Rok w przedszkolu i posłuchaj niezwykłej opowieści o przedszkolu, której autorem będzie Twoje dziecko. Dzięki tej propozycji wydawniczej wspólnie przeniesiecie się w literacki świat fantazji poprzez zabawę, która każdorazowo będzie miała inny przebieg, a więc nigdy się nie znudzi.

"Rok w przedszkolu" to niezwykle interesujące kadry z życia sympatycznych przedszkolaków i ich nauczycieli, przedstawione za pomocą ilustracji odpowiadających kolejnym miesiącom roku. Mały czytelnik rozpoczyna przygodę z lekturą od poznania najważniejszych informacji dotyczących bohaterów. Na tej podstawie może zacząć zabawę polegającą na wyszukiwaniu poszczególnych postaci na obrazkach i wymyślaniu coraz to innych opowieści inspirowanych zaobserwowanym na karcie książki zachowaniem danego przedszkolaka. Samodzielne snucie historii pomaga dziecku w kształceniu zdolności językowych oraz w rozwijaniu empatii. Obcowanie z pięknymi ilustracjami mobilizuje je ponadto do doskonalenia spostrzegawczości i dostrzegania związków przyczynowo-skutkowych.

Mali odbiorcy książki "Rok w przedszkolu" chętnie podejmują proponowaną im zabawę, ponieważ świat przedstawiony jest dla nich po prostu ciekawy. Bohaterowie książki dokazują, bawią się zabawkami, poznają nowe rzeczy i nawiązują pierwsze przyjaźnie. Otoczenie postaci zmienia się wraz z kolejnymi miesiącami, zależnie od aktualnej pory roku.