Kubeczki papierowe NA ROCZEK Z Kangurkiem - 270 ml, 6 szt.

Kubeczki papierowe NA ROCZEK Z Kangurkiem - 270 ml, 6 szt.

• Pojemność: 270 ml
  • Materiał: papier
  • Kolor: różnokolorowy
  • Nadruk: kangurek, chmurki, balony, napis: Mam już 1 Roczek
  • Ilość sztuk w opakowaniu: 6
  • Producent: Godan S.A.

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowa okazja w życiu każdego chłopca oraz dziewczynki, a także rodziców. Dlatego warto zadbać o odpowiednie dekoracje. Kubeczki urodzinowe na roczek z kangurkiem zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych solenizantach. Są wykonane z papieru, a więc bezpieczne dla dzieci oraz gości. Kubeczki są lekkie, dzięki czemu z łatwością przetransportujesz je w każde miejsce. Idealnie nadają się przy urządzaniu pierwszych urodzin maluszka w domu, jak i pod chmurką. Opakowanie zawiera 6 sztuk papierowych kubeczków o pojemności 270ml.

Nadruk na kubeczkach: Wesoły kangurek lecący na tle błękitnego nieba z białymi chmurkami. Kangurek w jednej dłoni trzyma balony a w drugiej prezent. Obok kangurka znajduje się napis „Mam już 1 roczek”. Inne elementy graficzne widoczne na nadruku to serduszka oraz ptaszek.

Dane techniczne

Płeć Chłopiec