LALKA NATALIA MĄDRA PRZYJACIÓŁKA

Dostępność: brak towaru

EAN: 5901811120466 Producent: Artyk

Lalka Natalia Mądra Przyjaciółka

MĄDRA PRZYJACIÓŁKA to doskonale znana i lubiana lalka z serii Natalia. Teraz w nowej odsłonie ale nadal z tymi samymi funkcjami :) Kochana Przyjaciółka mówi i śpiewa po polsku Mądra przyjaciółka to lalka która posiada aż 10 sensorów dotykowych !! Wypowiada 30 fraz po zetknięciu np. rączek z uszami, oczami, buzią czy nóżkami. Przykładowe zdania wypowiadane przez lalkę : Gdy przyłoży się np. rączkę do stópki lalka powie: To moje stópki! Hihihi, to łaskocze! Czy też masz łaskotki? Po zetknięciu rączki z brzuszkiem usłyszysz m.in: To mój brzuszek! Muszę jeść dużo owoców i warzyw, żeby urosnąć duża! Złącz rączki, a laleczka powie: Policzmy ile mam paluszków u raczki. Jeden, dwa, trzy, cztery, pięć! Mam pięć paluszków u jednej rączki i pięć paluszków u drugiej rączki razem to 10. Przyłóż rączkę do ust, a usłyszysz: To moje usta. Tutaj mam ząbki. Przyłóż jedną lub dwie rączki do uszu, a usłyszysz: Zasłoniłaś moje uszka i teraz nic nie słyszę. Przyłóż rączkę do ust, a usłyszysz: Znam ładną piosenkę. Zaśpiewasz ją ze mną? Przyłóż jedną lub dwie rączki do oczu, a usłyszysz: Moje oczka są niebieskie. A Twoje? Lalka mówi po polsku łagodnym dziewczęcym głosem. Naciśnij jej brzuszek, aby ją rozpocząć zabawę Po naciśnięciu jednego z sensorów Natalka szybko zachęci dziecko do zabawy. Przyłóż lizaczka do buzi a usłyszysz jak bardzo jej smakuje. Sprawdź FUNKCJE! Naciśnij mój brzuszek! Złącz moje rączki! Mądra przyjaciółka to lalka, która bawi i uczy i rozwija! Każda dziewczynka nauczy się z Natalią wielu ważnych rzeczy. Pozna części ciała, odkryje pierwsze literki, rozwinie pamięć,a przy okazji posłucha cudownych piosenek. Poza tym, Natalia wypowiada wiele innych zdań, które zaciekawią dziecko i pobudzą jego wyobraźnię do zabawy. Laleczka posiada 10 sensorów dotykowych: uszy oczy buzia rączki brzuszek stopy Natalia to wspaniała przyjaciółka I ŚLICZNA laleczka Jest bardzo mądrą lalką. Sprawdź, ile potrafi! Zna wiele powiedzonek, wierszyków i piosenek I JEST KOCHANA Lalka rozwija wyobraźnię dziecka i wpływa na prawidłowy rozwój, a także daje wiele radości dzieciom jak i rodzicom oraz uczy pomagać innym. Idealny pomysł na prezent To doskonały pomysł na prezent dla każdej małej dziewczynki. Zabawka zapakowana jest w ładne, różowe opakowanie, które eksponuje jego zawartość. Lalka przeznaczona jest dla dzieci w wieku: 3+ Wysokość lalki: 41 cm Wymiary opakowania: 40,5 x 28,5 x 15,5 cm Zabawka zasilana bateriami 3 x 1,5 V AAA (testowe w zestawie ) Zabawka w pięknym opakowaniu! Idealna na prezent! :) Natalia to bardzo mądra lalka. Idealne połączenie zabawy z nauką! :)