LEGO CITY AUTO SPORTOWE 60285

Producent: LEGO
Kod produktu: B435XX60285

LEGO® City Auto sportowe 60285

Maszyna przyciąga wzrok bogactwem szczegółów — ma aerodynamiczne nadwozie, regulowany spojler, sportowe czarne obręcze z przyczepnymi oponami oraz kabinę z miejscem dla minifigurki, a do tego można ją zamienić w kabriolet. Autostrady czekają — wystarczy odrobina wyobraźni! Prezent LEGO dla chłopców i dziewczynek od 5. roku życia W pudełku znajduje się drukowany poradnik, ale dzieci mogą też pobrać interaktywne instrukcje Instructions PLUS dostępne w bezpłatnej aplikacji LEGO® Building Instructions. Mają one funkcje przybliżania i obrotu widoku, które pomogą początkującym konstruktorom osiągnąć mistrzostwo w budowaniu. Zestawy z superpojazdami LEGO City Budowanie i zabawa realistycznymi superpojazdami LEGO City pozwoli dzieciom poznawać niezwykłe maszyny, a przy tym rozwijać zdolności manualne i zyskać większą pewność siebie.