LEGO CITY MOBILNE CENTRUM DOWODZENIA 60139

LEGO MOBILNE CENTRUM DOWODZENIA

Zawiera cztery minifigurki: dwóch policjantów i dwóch złodziejaszków, a do tego figurkę policyjnego psa. W zestawie Mobilne centrum dowodzenia, policyjny motocykl i quad złodziejaszków. Mobilne centrum dowodzenia ma odłączaną kabinę, celę z funkcją ucieczki oraz miejsce na dwie minifigurki. Jest tam także centrum monitoringu z ekranami, antena satelitarna na dachu, biurko, miejsce do siedzenia, a także schowek na motocykl i narzędzia z tyłu naczepy. Quad złodziejaszków ma łańcuch z hakiem. Zamocuj łańcuch z hakiem do krat bramy aresztu i użyj quada, żeby uwolnić złodziejaszka. Przygotuj Mobilne centrum dowodzenia i wyładuj policyjny motocykl. Złap złodziejaszków i wsadź ich z powrotem za kratki. W zestawie są też akcesoria: kubek, plecak, dwa banknoty, dwa słupki, klucz, krótkofalówka, lizak policyjny i komplet kajdanków. Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku 6-12 lat. Wymiary kabiny ciężarówki: ok. 8 cm wysokości, 13 cm długości i 7 cm szerokości. Wymiary Mobilnego centrum dowodzenia: ok. 11 cm wysokości, 23 cm długości i 6 cm szerokości. Wymiary quada: 3 cm wysokości, 7 cm długości i 5 cm szerokości. Motocykl ma ok. 3 cm wysokości, 7 cm długości i 2 cm szerokości.