LEGO CITY POŚCIG POLICYJNYM HELIKOPTEREM 60243

POŚCIG POLICYJNYM HELIKOPTEREM

Zestaw policyjny LEGO® City (60243) zawiera kilka pojazdów, w tym zabawkowy helikopter z silnym magnesem do podnoszenia magnetycznych przedmiotów, takich jak ciężarówka złodziejaszków! Świetna zabawka dla dzieci zainteresowanych emocjonującymi pościgami samochodowymi. W komplecie bohater serialu telewizyjnego LEGO® City Sam Grizzled, kierowca quada, złodziejaszek Snake Rattler i jego wspólniczka. Do tego zabawkowy helikopter z magnesem do podnoszenia, ciężarówka złoczyńców oraz motocykl — jest tu wszystko, czego potrzeba do długich godzin samodzielnej zabawy! Młodzi stróżowie prawa mogą podnieść i przenieść ciężarówkę złodziejaszków, zaczepiając magnes zwisający z helikoptera do skradzionego sejfu znajdującego się z tyłu ciężarówki. W helikopterze zmieszczą się też wszystkie cztery minifigurki. Szukasz fajnych zabawek dla dzieci od 5 lat? Ten zestaw doskonale sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji dla miłośników serii LEGO® City oraz chłopców i dziewczynek uwielbiających pełną akcji zabawę w odgrywanie ról. Model wymaga jedynie podstawowych umiejętności konstrukcyjnych. Helikopter Sama Grizzleda po zbudowaniu ma ok. 11 cm wysokości, 30 cm długości i 26 cm szerokości, a ciężarówka Snake'a Rattlera — ok. 5 cm wysokości, 10 cm długości i 5 cm szerokości. Czy produkt wymaga baterii? Nie! Siłą napędową tej zabawki konstrukcyjnej jest ogromna wyobraźnia małych dzieci. Wystarczy otworzyć torebki z klockami i natychmiast brać się do zabawy! Ten zestaw konstrukcyjny zawiera broszurę z przejrzystymi instrukcjami budowania oraz funkcję Instructions PLUS — interaktywne instrukcje budowania dla początkujących konstruktorów. Znajdziesz je w bezpłatnej aplikacji LEGO® Life na urządzenia mobilne. Emocjonujące zestawy policyjne LEGO® City zawierają ciekawe budynki, pojazdy i postacie, które zachęcają do swobodnej, kreatywnej zabawy, równocześnie wzmacniając u dzieci umiejętności praktyczne i pewność siebie. Klocki konstrukcyjne LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić, a wszystkie zestawy LEGO City pasują do siebie. W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, gryziemy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki LEGO® City, by mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.