LEGO CITY POŻAR LASU 60247

LEGO CITY POŻAR LASU

Wiek dziecka: +5l Ilość elementów: 84 Zestaw Pożar lasu to dobry wybór na początek przygód w świecie LEGO® City. Zaprojektowany dla dzieci od 5 do 8 lat zestaw inspiruje do swobodnej, pomysłowej zabawy w odgrywanie ról opartych na rzeczywistych sytuacjach. Co jest w pudełku? Zestaw 60247 zawiera fajny łazik z armatką wodną i miejscem dla kierowcy oraz drzewo z płomieniami i figurkę zaspanej sowy. Ciekawe elementy zapewniają mnóstwo możliwości pomysłowej zabawy. Każdy maluch będzie bohaterem dnia codziennego z tym pomysłowym, niewielkim zestawem, który zawiera fajny łazik strażacki z armatką wodną, płonące drzewo i uroczą figurkę sowy. Model pasuje do innych zestawów LEGO®. Szukasz fajnych zabawek dla dzieci od 5 do 8 lat? Zestaw ze strażą pożarną doskonale nadaje się na mały prezent dla miłośników LEGO® City i dzieci, które uwielbiają pełną akcji zabawę w odgrywanie ról. Model wymaga jedynie podstawowych umiejętności konstrukcyjnych. Łazik strażacki po zbudowaniu ma ok. 4 cm wysokości, 12 cm długości i 5 cm szerokości, a drzewo — ok. 3 cm wysokości, 6 cm szerokości i 5 cm głębokości. Produkt nie wymaga baterii. Siłą napędową tej fajnej zabawki LEGO® jest dziecięca wyobraźnia, więc zabawa w strażaków zaczyna się od razu po otwarciu pudełka! Rozpoczęcie zabawy tym zestawem konstrukcyjnym LEGO® City jest proste. W pudełku znajdziesz przejrzyste instrukcje budowania — wystarczy otworzyć torebki z klockami i brać się do dzieła! Zestawy strażackie LEGO® City zawierają kolorowe budynki, fajne pojazdy i ciekawe postacie, które zachęcają do pomysłowego odgrywania ról i tworzenia swobodnych przygód w scenerii przypominającej prawdziwe życie. Ciekawe zabawki konstrukcyjne LEGO® City spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu klocki można za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić. W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki konstrukcyjne LEGO® City, by mieć pewność, że każdy zestaw spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.