Klocki Lego City Traktor 60287

Lego City Traktor 60287

Podaruj dziecku traktor LEGO® City (60287), który rozbudzi jego wyobraźnię! W tej wyjątkowej zabawce nie brakuje realistycznych detali — są tam wielkie tylne koła, ruchoma łyżka do ładowania i podnoszony wysięgnik.

W pudełku dzieci znajdą też minifigurki farmera i jego córki, figurkę królika, dwie bele siana i skrzynkę warzyw, więc zabawa w farmę na pewno będzie udana.

Fajny prezent dla pięciolatków i starszych dzieci

Zestaw zawiera proste instrukcje budowania, ale dzieci mogą skorzystać też z instrukcji Instructions PLUS w aplikacji LEGO Building Instructions na smartfony i tablety.

Zawierają one funkcje przybliżania i obrotu widoku modelu, dzięki którym nowicjusze szybko staną się mistrzami konstrukcji.

Super pojazdy LEGO City

W zestawach z LEGO City dzieci znajdą swoje ulubione realistyczne maszyny oraz pojazdy lądowe, morskie i powietrzne, które wraz z ciekawymi postaciami inspirują do wymyślania scenariuszy oraz zabawy pozwalającej zyskać pewność siebie i rozwinąć zdolności manualne.