LEGO CITY WYPRAWA BADAWCZA NA MARSA 60226

WYPRAWA BADAWCZA NA MARSA

W zestawie dwie minifigurki astronautów LEGO® City. Ten zestaw konstrukcyjny dla dzieci składa się z promu badawczego, łazika wzorowanego na pojazdach NASA, drona transportowego z otwieranym schowkiem oraz drona wirnikowego z obracającym się wirnikiem i skanerem, którym można odczytać tajny symbol na powierzchni Marsa. Prom wyposażony jest w otwierany kokpit i dwoje otwieranych drzwi do ładowni, w której zmieści się dron transportowy, a łazik w przegubowy chwytak (nowość na czerwiec 2019 r.), laser i ruchome panele słoneczne. Akcesoria w komplecie: hełm z niebieskim wizjerem, skafander do spacerów kosmicznych ze złotym wizjerem, skaner i dwie geody z niebieskimi kryształami (nowość na czerwiec 2019 r.). W aplikacji LEGO® Life znajdziesz intuicyjne ekstra instrukcje budowania. Można je łatwo powiększać i obracać, a tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model, co pomoże w budowaniu nawet najmłodszym konstruktorom. Pobierz aplikację LEGO® Life ze sklepu z aplikacjami na urządzenia z systemem iOS i Android. Zanim połączysz się z Internetem, spytaj rodziców o zgodę. Ta ciekawa zabawka konstrukcyjna doskonale sprawdzi się jako prezent dla dziecka. Prom badawczy ma ok. 9 cm wysokości, 23 cm długości i 21 cm szerokości. Marsjański łazik ma ok. 5 cm wysokości, 7 cm długości i 6 cm szerokości. Dron wirnikowy ma ok. 4 cm długości i 3 cm szerokości. Dron transportowy ma ok. 3 cm wysokości i 3 cm długości. Fragment powierzchni Marsa ma ok. 3 cm szerokości.