Lego City Zamiatarka 60249

Lego City Zamiatarka 60249

Zestaw Zamiatarka to dobry wybór na początek przygód w świecie LEGO® City. Zaprojektowany dla dzieci od 5 lat zestaw inspiruje do swobodnej, pomysłowej zabawy w odgrywanie ról opartej na rzeczywistych sytuacjach. Co jest w pudełku? Fantastyczna zamiatarka LEGO® City z miejscem na minifigurkę kierowcy, a do tego kosz na śmieci, łopata i banan — wszystko, czego potrzeba do wesołej, samodzielnej zabawy! Zamiatarka wyposażona jest w realistyczne szczotki, które obracają się podczas przesuwania pojazdu. Dzieci mogą połączyć model z innymi oryginalnymi zabawkami LEGO®, by mieć więcej możliwości zabawy i budowania. Zestaw LEGO® City (60249) doskonale sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji dla pięciolatków i starszych dzieci, które uwielbiają zabawkowe pojazdy. Model wymaga jedynie podstawowych umiejętności konstrukcyjnych. Zamiatarka ma ok. 6 cm wysokości, 10 cm długości i 7 cm szerokości. W jej kabinie zmieści się kierowca, a z tyłu śliski banan! Model zamiatarki nie wymaga baterii, więc zabawa zaczyna się od razu po otwarciu pudełka. Ten zestaw z zamiatarką zawiera broszurę z instrukcjami budowania oraz funkcję Instructions PLUS — interaktywne instrukcje budowania, które pomogą przemienić nowicjuszy w mistrzów konstrukcji. Znajdziesz je w bezpłatnej aplikacji LEGO® Life na urządzenia mobilne. Zestawy z serii LEGO® City Superpojazdy zawierają wypełnione funkcjami pojazdy i ciekawe postacie, które zachęcają do pomysłowego odgrywania ról i tworzenia swobodnych przygód w realistycznej scenerii. Ciekawe zabawki konstrukcyjne LEGO® City spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu klocki można za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić. W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki konstrukcyjne LEGO® City, by mieć pewność, że każda zabawka spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.