LEGO CRETOR ŁAZIK KOSMICZNY 31107

Dostępność: średnia ilość

Producent: LEGO
Kod produktu: B435XX31107

W zestawie LEGO® Creator 3 w 1 Łazik kosmiczny 31107 dzieci znajdą klocki do zbudowania łazika, bazy lub statku kosmicznego, które zachęcają do kreatywności

Budowanie i przebudowywanie pozwala bawić się bez końca! Jakie przygody czekają w kosmosie? Ta zabawka to okazja do ćwiczenia kreatywności i umiejętności budowania — dzieci mogą zbadać kosmitę z pokładu łazika, naładować akumulatory w kosmicznej bazie, latać z planety na planetę statkiem kosmicznym albo zbudować coś kompletnie innego. Zestaw LEGO® Creator 3 w 1 (31107) pozwala zbudować trzy różne modele: łazik kosmiczny, statek lub bazę — a każdym z nich można się bawić osobno lub w połączeniu z innymi zestawami. Żeby było jeszcze fajniej, w pudełku na dzieciaki czeka też minifigurka astronauty! Zestaw zachwyci każdego miłośnika kreatywnego budowania. Łazik, baza i statek kosmiczny to solidne modele, które będą kapitalnym prezentem pod choinkę, na urodziny lub z innej okazji dla każdego chłopca i dziewczynki w wieku od 8 lat. Gotowi do startu? Łazik kosmiczny ma ok. 17 cm wysokości, 20 cm długości i 11 cm szerokości, co znaczy, że zawiera wiele fascynujących detali i jest dostatecznie duży dla poważnych poszukiwaczy przygód! Siłą napędową tej zabawki jest dziecięca wyobraźnia, więc zabawa może trwać całymi godzinami! Zabawki bez elementów elektronicznych wzmacniają umiejętność samodzielnej zabawy i rozwiązywania problemów, dając dzieciom radość z wymyślania własnych historii. Zabawa zaczyna się natychmiast po otwarciu pudełka, które kryje trzy modele do złożenia i przebudowywania. Przejrzyste instrukcje ułatwiają i przyspieszają budowanie, dzięki czemu dzieci mogą poczuć dumę z samodzielnego ukończenia modelu i od razu ruszać do pomysłowej zabawy. Zestawy LEGO® Creator 3 w 1 dają dzieciom nieograniczone możliwości ćwiczenia umiejętności konstrukcyjnych. Ten niezwykły kosmiczny zestaw rozwinie wyobraźnię dzieci, podsuwając im mnóstwo okazji do budowania. Klocki konstrukcyjne LEGO® spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku. Klocki i elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny dla dzieci spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.