Lego Dots Bransoletka Sportowa 41911

Lego Dots Bransoletka Sportowa 41911

Ta łatwa i intuicyjna zabawka oferuje dzieciom możliwość zrobienia własnej biżuterii i jej wielokrotnego przerabiania, tak aby pasowała do stroju, nastroju albo ulubionej dyscypliny olimpijskiej. Kreatywny zestaw dla projektantów bransoletek Ten świetny zestaw z bransoletką zawiera 32 kolorowe płytki oraz regulowaną niebieską opaskę, która pasuje na małe i duże nadgarstki. Zestaw obejmuje specjalne płytki ozdobione ikonami o tematyce sportowej. Zachęcają one dzieci do tworzenia unikalnych i zabawnych bransoletek, a przy okazji ćwiczenia wyobraźni i nauki wyrażania siebie przez zabawę. Zabawa w projektowanie dla miłośników kreatywności Ten artystyczny zestaw pozwala dzieciom puścić wodze wyobraźni i ozdobić bransoletkę w dowolny sposób, by móc się nią później pochwalić — mogą dopasować ją do nastroju albo po prostu do swojej osobowości. Do tych bransoletek wszystko pasuje! Co więcej świetnie sprawdzą się one jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z dowolnej innej okazji.