LEGO DUPLO CIĘŻARÓWKA Z ALFABETEM 10915

Producent: LEGO
Kod produktu: B435XX10915

Zestaw LEGO® DUPLO® Ciężarówka z alfabetem

pozwala połączyć kreatywne budowanie oraz pomysłową zabawę z nauką alfabetu. To najlepsza zabawka edukacyjna dla przedszkolaków, jaką można sobie wymarzyć! Zabawka do nauki alfabetu Układając klocki z literami na ciężarówce, maluszki poprawią swoją koordynację wzrokowo-ruchową. Wymyślanie i odgrywanie pomysłowych przygód z chłopcem, dziewczynką i misiem w rolach głównych pozwoli im poprawić orientację przestrzenną. A 26 klocków z literami dostarcza mnóstwa okazji do nauki alfabetu i rozwijania umiejętności językowych. Do tego rodzice i opiekunowie mogą na każdym kroku uczestniczyć w zabawie i rozwoju swoich małych konstruktorów. Porywające zabawki edukacyjne do budowania dla maluchów Zestawy LEGO DUPLO zapewniają młodym budowniczym narzędzia do swobodnej zabawy, wyrażania siebie i nauki. Ponieważ te bezpieczne klocki zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach przedszkolaków, małe rączki nie mogą się doczekać, by je chwycić i zacząć budowanie.

Może te produkty Ci się spodobają ?
Marioinex Klocki Waffle Lokomotywa
15,34 zł
ŚWIECZKA CYFRA 2 @
1,80 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (INPOST KURIER) już od 149,00 zł.